Największe nowości wydawnicze na jesień i zimę

Są takie książki, które absolutnie muszą znaleźć się w twoim posiadaniu – nie tylko ze względu na wielkie nazwisko, jakie widnieje przy ich tytule, ale głównie ze względu na samą fabułę, której nie możesz się doczekać? Układanie parkietu Warszawa. Jeśli  chcesz mieć pewność, że żadnej doskonałej pozycji nie pominiesz przez przypadek czy przez nieuwagę, sprawdź, co pojawiło się ostatnio na półkach w najlepszych księgarniach.

Układanie parkietu Warszawa
http://vipparkiet.pl/ukladanie/
Ułożymy parkiet idealny dla Twojego wnętrza.
Odwiedź nasz salon VIP Parkiet w Warszawie.

Powrót mistrza w wielkim stylu

„Labirynt duchów” to książka, na którą miliony czekały naprawdę długo i która stała się jednym z najchętniej kupowanych książek ostatnich miesięcy. To potężne tomisko, liczące sobie prawie 900 stron jest ostatnią częścią, zamykającą cykl rozpoczęty przez „Cień wiatru”. To właśnie w tym momencie nastąpi spektakularny koniec intrygującej historii  o Cmentarzu Zapomnianych książek, o którym z pewnością jednak czytelnicy nie będą mogli długo zapomnieć.

Mistrz słowa powraca

Jesień jest czasem premiery książki kolejnego, wielkiego autora – Dan Brown powraca z kolejną porywającą opowieścią, tym razem dotyczącą i związaną z podstawowym pytaniem o egzystencję ludzkiego życia. Tym razem Robert Langdon, znany czytelnikom z poprzednich książek specjalista od symboli, uda się w podróż po dziełach sztuki znakomitego malarza-futurysty Edmonda Kirscha. „Początek” będzie więc pytaniem o ludzką egzystencję oraz jej jedyną wartość – jej sens.

Król horroru w formie

Nie można pominąć również niezrównanego talentu wielkiego mistrza pióra, Stephena Kinga, objawiającego się w kolejnej, doskonałej książce – „To” uznane zostało za dotychczas najstraszniejszą historię opowiedzianą przez tego pisarza. W tym wypadku będziemy musieli spotkać się twarzą w twarz ze zbrodniami, morderstwami, wypadkami o niewyjaśnionych przyczynach. Z pewnością wiadomo jedynie jedno – będzie naprawę przerażająco.

Romans w dobrym wydaniu

Nicholasa Sparksa i jego talent mogliśmy odkryć we wszystkich wcześniejszych jego powieściach. Tym razem nie będzie inaczej – „We dwoje” to historia, w której ojciec oraz mąż, głowa rodziny, nagle traci grunt pod nogami chociaż sądził, że to dosłownie wszystko, co posiada i że może być tego pewien. Nagle staje się jeszcze bardziej ojcem, jeszcze bardziej człowiekiem, który musi poradzić sobie w obliczu nieoczekiwanego kryzysu. Koniec zawsze jest jednak jednocześnie również początkiem, dlatego wiele może się jeszcze wydarzyć… To ciepła i mimo wszystko pełna optymizmu książka,  pochodzącego od niekwestionowanego króla w sprawach emocjonalnego pisani i historii płynących prosto z serca.

Miłosnych historii ciąg dalszy

Jeśli jesteśmy już w temacie mężczyzn doskonale piszących o miłości, świetną pozycją będzie książką Janusza Leona Wiśniewskiego „Wszystkie moje kobiety” –  historia o kobietach, które chociaż zniszczone i odepchnięte, zawsze wracają, kiedy są potrzebne, nawet wtedy, kiedy nie mają do czego ani do kogo. To historia o kobietach z charakterem, na które można liczyć i których obecność jest pewniejsza niż śmierć.

Powiązane wpisy